Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-02-09| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Zmiany w kierownictwie GUGiK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ma dwóch nowych dyrektorów.


Zmiany w kierownictwie GUGiK

7 lutego stery Departamentu Informacji o Nieruchomościach przejął Jarosław Zembrzuski, który od września 2016 r. do końca ubiegłego roku był dyrektorem zlikwidowanego już Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Dotychczas osobą koordynującą prace tego departamentu był Marcin Leończyk.

Z kolei 9 stycznia dyrektorem Biura Dyrektora Generalnego została Beata Mastalerz. Jest ona absolwentką kierunku nauki polityczne na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów Szkoły Głównej Handlowej w zakresie zarządzania. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi. Przez ostatnich 13 lat była zawodowo związana ze Szpitalem Czerniakowskim, gdzie pełniła m.in. funkcję Kierownika Działu Organizacyjno-Prawnego oraz Zastępcy Dyrektora ds. Administracyjno-Organizacyjnych.

Biuro Dyrektora Generalnego to nowa jednostka organizacyjna GUGiK-u istniejąca od nowego roku. Powstała ona z połączenia Departamentu Prawno-Legislacyjnego oraz Biura Obsługi Urzędu.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS