wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-02-09| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Zmiany w kierownictwie GUGiK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ma dwóch nowych dyrektorów.


Zmiany w kierownictwie GUGiK

7 lutego stery Departamentu Informacji o Nieruchomościach przejął Jarosław Zembrzuski, który od września 2016 r. do końca ubiegłego roku był dyrektorem zlikwidowanego już Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Dotychczas osobą koordynującą prace tego departamentu był Marcin Leończyk.

Z kolei 9 stycznia dyrektorem Biura Dyrektora Generalnego została Beata Mastalerz. Jest ona absolwentką kierunku nauki polityczne na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów Szkoły Głównej Handlowej w zakresie zarządzania. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi. Przez ostatnich 13 lat była zawodowo związana ze Szpitalem Czerniakowskim, gdzie pełniła m.in. funkcję Kierownika Działu Organizacyjno-Prawnego oraz Zastępcy Dyrektora ds. Administracyjno-Organizacyjnych.

Biuro Dyrektora Generalnego to nowa jednostka organizacyjna GUGiK-u istniejąca od nowego roku. Powstała ona z połączenia Departamentu Prawno-Legislacyjnego oraz Biura Obsługi Urzędu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zarobek będzie również lekarski! 15 min pracy i stoweczka lub więcej poleci.:)

Na zdrowie! Teraz to lekarza nam zmienili. Nowy lekarz dopiero się uczy.

Dobre zmiany wolnym krokiem w geodezji nastąpią. Do lekarza czekamy pół roku i dłużej, w geodezji też się czeka. Obawiam że czs będzie wydłużony. :)

Jarek czyś ty oszalał Po co ci to chłopie z jednego g... w drugie jeszcze gorsze. Czy teraz odpowiadasz za ZSIN?

srogo bym się zdziwił gdyby Pan Marcin poszedł "wyżej". No, chyba, że na dachu mają robić nowe biura.

@Maksio a Pan Marcin? Na szczaw? Czy na jakieś wyższe stanowisko?

w porównaniu do Pana Marcina to zdecydowanie :o)

Brawo Gratulacje, dla Dyrektora Jarka Zembrzuskiego mam odczucie ze to teraz jedyna merytoryczna i sensowna osoba w kierownictwie Gugik. Mam nadzieje ze to nie przypadek i dużo więcej codgikowiczow będzie dopuszczonych do głosu. Wiedza, doświadczenie, praktyka była zawsze w większości w codgiku nie w urzedzie

Im więcej Nowej Zmiany w GUGIKu tym bardziej będzie on niezbędny dla funkcjonowania państwa. Zresztą wszędzie już tak jest a tu gdzie się nie da szybko wstawić swoich robi się reorganizację i tworzy nowe podmioty. I tym optymistycznym akcentem Plan Morawieckiego poszedł się bujać na huśtawce a Naród po przejedzeniu potencjału z okresu prosperity już wkrótce pójdzie na szczaw.

e nie ... Z takim doświadczeniem ?! Ze Świdnika z Biblioteki poszli do Azotów, Orlenu, Gazoportu. Fachowców szukali przecież... Do Geodezji pójdą rezerwy z Sołectw.

a kto zostanie zastępcą? Marco Projecto? A może jakiś importowany zastępca dyrektora biblioteki publicznej w Świdniku? Jakieś są newsy w tej sprawie?

@finisz dobry żart z muchą - oddaje wieloletnią sytuację w polskiej geodezji. Po prostu cięgle były złe diagnozy. Zmiany w prawie wykonywano bez wizji, strategii i planowania w geodezji. Stąd wszystkie kłopoty. I tyle.

zmiany Jeszcze więcej prosimy zmian w zmianie odmiana w odmianie widać koniec Chory pacjent więc i dyrektor z doświadczeniem właściwym Jest taki żart o doświadczeniu z muchą po oberwaniu wszystkich nóg ,mucha już nie idzie a dzielni odkrywcy dochodzą do wniosku ,że mucha ogłuchła Kogo bawi ta zabawa ? pracowników ,specjalistów nie zdecydowanie Nie jest to śmieszne .

A czy czasami w każdej dziedzinie nie jest potrzebna stabilizacja ?

14 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt