Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-01-24| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Proszowice zamawiają digitalizację zasobu

Blisko 1,5 mln zł wart jest przetarg na digitalizacją analogowych dokumentów PZGiK ogłoszony przez Powiat proszowicki.


Proszowice zamawiają digitalizację zasobu

Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja dokumentów analogowych PZGiK wraz z wykonaniem konwersji operatów technicznych (geodezyjnych operatów prawnych, sytuacyjno-wysokościowych i inwentaryzacyjnych) oraz innych materiałów wytworzonych w wyniku prac geodezyjnych, zgromadzonych w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym powiatu proszowickiego, na potrzeby utworzenia rejestrów przestrzennych dokumentów źródłowych prowadzonych w bazie danych systemu teleinformatycznego TurboEwid. Zakres prac obejmuje również utworzenie zasięgów przestrzennych dokumentów (danych graficznych i opisowych), ich integrację z obiektami znajdującymi się w PZGIK, wykonanie stosownych raportów i wykazów oraz dokumentacji z przeprowadzonych prac. Prace mają zostać wykonane do końca listopada tego roku.

Oferty można składać do 1 marca.

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS