Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-01-23| Geodezja, Instytucje

Poznań: oferty pracy w WIGiK

Wielkopolski Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego i starszego inspektora w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej WUW w Poznaniu. Aplikacje w obu przypadkach można składać do 29 stycznia.


Poznań: oferty pracy w WIGiK
Od kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Kodeksu cywilnego, ustawy o kontroli w administracji rządowej,
• znajomość narzędzi informatycznych (oprogramowań) stosowanych do prowadzenia przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej baz danych obejmujących zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej oraz kontroli tych baz,
• posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii z zakresu 1 i 2.

Od kandydatów na stanowisko starszego inspektora wymagane jest m.in.:
• wykształcenie średnie geodezyjne
• znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Kodeksu cywilnego, ustawy o kontroli w administracji rządowej.

Dla obu stanowisk wymaganiem dodatkowym jest m.in. roczne doświadczenie w administracji rządowej. Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto dla stanowiska inspektora wojewódzkiego to 2,5-3,5 tys. zł, a dla starszego inspektora 2,5-3,0 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: WUW w Poznaniu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS