Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-01-22| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat olsztyński modernizuje zasób

Prace przy bazach EGiB, BDOT500 i GESUT są przedmiotem przetargu ogłoszonego przez powiat olsztyński. Wartość prac to przynajmniej 1,7 mln zł (szacunek na podstawie wadium).


Powiat olsztyński modernizuje zasób

Zamówienie obejmuje uzupełnienie powiatowej bazy ewidencji gruntów i budynków zgodnie z obowiązującym modelem EGIB, utworzenie inicjalnej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu zgodnie z obowiązującym modelem GESUT oraz utworzeniu bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 500).

Prace podzielono na trzy części, które obejmują:
• cz. I – miasto i gminę Jeziorany oraz gminę Kolno (termin realizacji: koniec września 2018 r.).;
• cz. II – miasto i gminę Biskupiec, miasto i gminę Barczewo, miasto Olsztynek, Gminy Olsztynek, gminę Purdy oraz gminę Stawigudy (termin realizacji: styczeń 2019 r.);
• cz. III – miasto i gminę Dobre Miasto, gminę Dywity, gminę Gietrzwałd, gminę Jonkowo i gminę Świątki (termin realizacji: maj 2019 r.).

Oferty można składać do 26 lutego. Kryteriami ich oceny będą: cena (60% punktacji) oraz okres świadczenia rękojmi 40%).

Zamówienie jest finansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach projektu „e-mapa2– rozwój e-usług publicznych powiatu olsztyńskiego”.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS