wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-01-10| Geodezja, Teledetekcja, Przetargi

Kujawsko-pomorskie powiaty zamawiają ortofotomapę

Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych i ortofotomapy dla obszaru całego województwa.


Kujawsko-pomorskie powiaty zamawiają ortofotomapę <br />
Fot. Wikipedia
Fot. Wikipedia

Przedmiotem zamówienia jest:
• wykonanie fotogrametrycznych zdjęć lotniczych RGB (w tym sygnalizacja i pomiar punktów polowej osnowy fotogrametrycznej),
• opracowanie na podstawie powyższych zdjęć ortofotomapy RGB w układach PL-1992 i PL-2000 o wielkości piksela nie większej niż 7 cm (w tym: wykonanie aerotriangulacji w układzie PL-1992; aktualizacja numerycznego modelu terenu w układzie PL-1992, Kronsztadt 86).

Termin realizacji zamówienia to 30 listopada br. Oferty można składać do 13 lutego. Wymagane przez zamawiającego wadium to 60 tys. zł.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt