wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-01-10| Geodezja, Teledetekcja, Przetargi

Kujawsko-pomorskie powiaty zamawiają ortofotomapę

Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych i ortofotomapy dla obszaru całego województwa.


Kujawsko-pomorskie powiaty zamawiają ortofotomapę <br />
Fot. Wikipedia
Fot. Wikipedia

Przedmiotem zamówienia jest:
• wykonanie fotogrametrycznych zdjęć lotniczych RGB (w tym sygnalizacja i pomiar punktów polowej osnowy fotogrametrycznej),
• opracowanie na podstawie powyższych zdjęć ortofotomapy RGB w układach PL-1992 i PL-2000 o wielkości piksela nie większej niż 7 cm (w tym: wykonanie aerotriangulacji w układzie PL-1992; aktualizacja numerycznego modelu terenu w układzie PL-1992, Kronsztadt 86).

Termin realizacji zamówienia to 30 listopada br. Oferty można składać do 13 lutego. Wymagane przez zamawiającego wadium to 60 tys. zł.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt