wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Modelowanie Dębu Bartek
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-01-10| Geodezja, Instytucje

Geodeta powiatowy w Sulęcinie poszukiwany

Starostwo w Sulęcinie ponownie ogłosiło nabór kandydatów na stanowisko geodety powiatowego/naczelnika Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru.


Geodeta powiatowy w Sulęcinie poszukiwany

Od kandydatów wymagane jest m.in. posiadanie uprawnień zawodowych w zakresach 1 i 2, minimum 5-letni staż pracy, w tym 2-letni w urzędach administracji rządowej lub organach jednostek samorządu terytorialnego, a także znajomość oprogramowania geodezyjnego i przepisów z zakresu geodezji i kartografii.

Dokumenty można składać do 19 stycznia.

Szczegóły naboru

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Terapeutę? Nie mam w tym doświadczenia ale wydaje mi się że akurat Ty, żeby oprzytomnieć, powinieneś użyć "przysłowiowego młotka".

A mozesz mi że swojego doświadczenia polecić jakiegoś ? :)

Taaa... dla Ciebie chyba terapeutyczna.

Ty no rzeczywiście. Rapitograph mi się wypisał i będziesz musiał czekać miesiącami. Wartość humorystyczna tego forum jest nie do przecenienia. :):)

Widzę że w związku z rekonstrukcją koleś taaaa ma duży przestój i rozładowuje stres oraz frustracje na forum. Dajcie już chłopu spokój bo widzicie że agresja wylewa się z niego już uszami. Przestańmy karmić trolla.

jakieś przykłady tych miesięcznie czekających wykonawców ? Czy może jeszcze trochę wiadomości z zakresu urban legends uzywanych jako argumentów ? Uważaj żeby czarna Wołga ciebie nie porwała. Taki sam news jak Ci mityczni miesiącami czekający wykonawcy.

. Wróć do swoich zadań bo wykonawcy czekają miesiącami na "efekty" twojej pracy...

Prawie drżę. Szkoda że wiatru nie ma żeby wam rączki rozbujał do tych zmian.Bo na razie mam z was i waszych wizji czystą radoche. Miłego gumofilcowania.:)

Ja Cię nie wyzywam, ja po prostu nazywam fakty po imieniu. Szkodnik czy hochsztapler to nie obelga a określenie skutków czy sposobów działania. A oceniam Cię po tym jakie myśli wypowiadasz i po sposobie jak to robisz. Jeśli utożsamiasz się z grupą czyniącą destrukcję i szkody w polskiej geodezji to sam ustawiasz się w tej grupie. I w tym wypadku to ja definiuję co jest właściwe, a co szkodliwe, i wiem że jestem w tym zgodny z wystarczająco dużą grupą ludzi żeby miało to jakieś społeczne znaczenie. O tym że Ty, i inna grupa ludzi, myślicie inaczej nie musisz mi pisać. Właśnie dlatego jest między nami spór.I nawet złośliwości które sobie prawimy nie ukryją prawdy że jest to normalny konflikt interesów. Kto się kryje za interesami których Ty bronisz, kto za tymi które ja (gumiaki etc. ) to niech już sobie Czytelnicy forum sami dopowiedzą.

A ktorz to definiuje czyje myślenie jest szkodliwe ? Nawet mnie nie znasz a już jestem szkodnikiem i hochsztaplerem. Wyzywanie innych tak łatwo ci przychodzi. Co dalej ? Uprawnienia i prawo używania zaszczytnego tytułu geodety za 3000 brutto tylko dla prawomyslnych czy dodatkowe punkty za gumiaki Demaru ? Nie wiem czy nie za wysoka marka jak dla ciebie...

taaaa... rzeczywiście, brakuje Ci wiele. I tu się zgadzamy. A zwalczenie tych co myślą inaczej nie jest niczym nagannym jeśli to "inne myślenie" jest szkodliwe społecznie i skutkuje tym stanem polskiej geodezji jaki mamy. I jeśli determinację nazywasz zaciekłością, to tu też się zgadzamy. Czyli ustaliliśmy że Ci w gumiakach zaciekle próbują zniszczyć hochsztaplerów i szkodników. Ty jesteś po stronie tych drugich, a myślę że i jesteś w ich gronie. W takim razie, chociaż nie chodzę w terenie w gumiakach, bo teraz króluje tworzywo Eva, możesz uważać mnie za swojego przeciwnika, nie wyimaginowanego. Mimo mojej rzekomej zaciekłości nie uważam żeby konieczne było tu określenie wróg, po prostu inaczej myślimy, innym wartościami kierujemy się w życiu. W takim razie - Do zobaczenia na posiedzeniu, jak nie tej, to innej komisji. :-)

nie zauważyłem żebym kogoś opluwał. Natomiast to że masz problemy z nakładaniem butów nie znaczy że wszyscy mają. Raczej nie interesują mnie twoje problemy z nakładaniem butów...

taaaa no tak panisko siedzi w urzędzie za pieniądze z podatków gościa w gumiakach i jeszcze na niego pluje, ale jak by mu kazali wyjść w teren to lewy but założył by na prawą nogę i odwrotnie taki z niego znawca tematów za biurka. Ot cała Polska w pigułce.

nie dam rady być jak goście w gumiakach którzy teraz tłuka się na posiedzeniach komisji. Brakuje mi do nich wiele, głównie zaciekłości w zwalczaniu wyimaginowanych wrogów i innych którzy śmią myśleć inaczej :)

taaaaaa jeśli chciałeś być jak "gość w gumiakach" to Ci się udało. Wszystkich nas tutaj zatkało z podziwu. Brawo. Tylko nie obniżaj lotów. Zresztą, chyba byś nie umiał.

reaguję na zaczepki. Dlatego. Dlaczego mają sobie używać na tym forum tylko goście w gumiakach uzurpujący sobie prawo do mądrości wszelakiej i wyzywający innych ?

@taaaaaa geodeta posiadający uprawnienia, a nie geodeta uprawniony. Twoja umowa o pracę to świstek, dlaczego tak mówisz? Obyśmy doczekali takich czasów że to nie urzędnik będzie rozdawał "świstki".

w sumie geodeta uprawniony to też zwykły geodeta ze świstkiem. O zgrozo ten świstek dostał od urzędników. To już lepszy taki bez świstka.

? za to szumna nazwa "Geodeta Powiatowy" jakby to był jakiś As powiatowy, a to przecież zwykły urzędnik...

Jak to jest że GGK nie musi byc geodeta a GP już tak? Pytam po co w obecnym stanie prawnym geodeta, nie mający pojęcia o administracji, zazwyczaj o nowościach w geodezji również

W Staszowie już 2 razy ogłaszali i nikt się nie zgłosił

21 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt