wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-01-09| Mapy

Zapowiedź kartograficznego wykładu w Poznaniu

Zakład Kartografii i Geomatyki UAM w Poznaniu zaprasza na wykład pt. „Cartography Today and Tomorrow”, który wygłosi prof. Menno-Jan Kraak – prezydent Międzynarodowej Asocjacji Kartograficznej oraz wykładowca kartografii i geoinformacji na Uniwersytecie Twente w Holandii.


Zapowiedź kartograficznego wykładu w Poznaniu <br />
fot. UAM
fot. UAM

Wykładu będzie można wysłuchać 12 stycznia o godz. 11.30 w Auli im. B. Krygowskiego (Collegium Geographicum, ul. Bogumiła Krygowskiego 10) oraz 13 stycznia o godz. 11.00 w Auli im. T. Bartkowskiego (Collegium Geographicum).

Źródło: ZKiG UAM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt