wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-01-09| Mapy

Rusza kolejna edycja Nagrody Magellana

„Magazyn Literacki KSIĄŻKI” ogłosił dziesiątą edycję konkursu na najlepsze przewodniki turystyczne i publikacje kartograficzne 2017 roku.


Rusza kolejna edycja Nagrody Magellana

Publikacje w konkursie rozpatrywane będą w trzynastu kategoriach. Wśród nich są m.in.:
• atlas turystyczny,
• mapa i plan turystyczny.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lutego 2018 roku.

Wręczenie nagród nastąpi w maju podczas Warszawskich Targów Książki. Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami oraz dyplomami.

Nagroda Magellana (nagroda główna w konkursie na „Najlepsze publikacje turystyczne”) została powołana w 2008 roku w celu uhonorowania najbardziej wartościowych publikacji turystycznych (przewodników, albumów, map, atlasów itp.).

W ubiegłym roku (na fot.) nagrodą główną w kategorii „mapa i plan turystyczny” uhonorowano publikację „Czarnogóra. Mapa samochodowo-turystyczna 1:275 000” (ExpressMap).

Źródło: Rynek-Ksiazki.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt