Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-01-08| Geodezja, Instytucje

Szczecin: oferta pracy w WIGiK

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego ds. kontroli i nadzoru w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej. Aplikacje można składać do 18 stycznia.


Szczecin: oferta pracy w WIGiK
Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Kontrolowanie działalności organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie przestrzegania przepisów z dziedziny geodezji i kartografii.
• Kontrolowanie wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w celu zbadania: legalności, rzetelności wykonywanych prac oraz przestrzegania i stosowania przepisów z zakresu geodezji i kartografii.
• Prowadzenie postępowań administracyjnych w I i II instancji w sprawach z zakresu państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
• Rozpatrywanie skarg i wniosków na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej oraz pisma o charakterze skargowym na wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych.
• Wydawanie dzienników praktyk zawodowych oraz prowadzenie rejestru wydanych dzienników geodetom ubiegającym się o uprawnienia zawodowe do wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• 2 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii,
• posiadanie uprawnień zawodowych z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 2,
• znajomość przepisów: prawa geodezyjnego i kartograficznego, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustaw: o kontroli w administracji rządowej, o swobodzie działalności gospodarczej,
• znajomość pakietu Office – Word, Excel.

Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie zawodowe: 3 miesiące w administracji publicznej,
• znajomość ustaw: o gospodarce nieruchomościami, o lasach, Prawo budowlane, Prawo wodne, o ochronie danych osobowych, kc, o infrastrukturze informacji przestrzennej.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto to ok. 3,5 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: ZUW w Szczecinie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS