wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-01-04| Geodezja, GIS, Instytucje

Portal PZGiK znów działa

Po kilkudniowej przerwie przywrócono działanie Portalu PZGiK (pzgik.geoportal.gov.pl).


Portal PZGiK znów działa

Serwis ten został tymczasowo wyłączony 30 grudnia w związku z likwidacją Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Uniemożliwiało to automatyczne zamawianie zarówno materiałów z centralnego zasobu, jak i usług w systemie ASG-EUPOS.

Jednocześnie administratorzy ASG-EUPOS przypominają, że opłaty wnoszone poza systemem płatności on-line Portalu PZGiK należy teraz wnosić na konto Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii nr 26 1130 1017 0020 0794 6220 0001 z podaniem numeru wniosku i dokumentu obliczenia opłaty.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
punkty adresowe nie sa aktualizowane na codgik.gov.pl od 11 grudnia. Będą aktualizowane czy czekamy na RPA za kilka /kilkanaście miesięcy ?

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt