wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
KNG Dahlta w Tatrach
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-28| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat łańcucki zleca nie tylko modernizację EGiB

Starostwo w Łańcucie podpisało umowę na wykonanie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków oraz utworzenie bazy danych BDOT500 i powiatowej bazy danych GESUT dla gminy Łańcut. Za 1,32 mln zł netto zamówienie wykona firma Geores z Rzeszowa.


Powiat łańcucki zleca nie tylko modernizację EGiB <br />
Fragment mapy przeglądowej do projektu modernizacji EGiB w gminie Łańcut (źródło: SIWZ)
Fragment mapy przeglądowej do projektu modernizacji EGiB w gminie Łańcut (źródło: SIWZ)
W przetargu wpłynęły łącznie 4 oferty. I choć w ocenie zamawiającego najkorzystniejszą złożyło konsorcjum firm Pryzmat z Warszawy i i Pryzmat z Częstochowy, to ostatecznie odmówiło ono podpisania umowy. Natomiast firma, która zrealizuje zamówienie złożyła ofertę ocenioną jako najkorzystniejszą spośród pozostałych. W przetargu brały jeszcze udział firmy: Geokart-International z Rzeszowa oraz Geopol z Przeworska. Kryteriami oceny ofert były: cena (60%), doświadczenie EGiB (20%), doświadczenie GESUT + BDOT500 (20%).

Przypomnijmy, że w maju starostwo rozstrzygnęło analogiczny przetarg dla miasta Łańcut oraz gmin: Markowa, Rakszawa i Żołynia (całkowita wartość zamówienia wyniosła 5,00 mln zł netto), a w sierpniu – na realizację analogicznego zamówienia dla gminy Białobrzegi za 0,6 mln zł netto.

Zamówienia te realizowane są w ramach projektu pn. „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (RPO WP).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt