wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-27| Geodezja, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Kto chce wykonać ortofotomapy miast dla GUGiK?

W przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na opracowanie ortofotomapy dla 16 miast wystartowało trzech wykonawców.


Kto chce wykonać ortofotomapy miast dla GUGiK?

Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy dostarczenia 74 arkuszy 1:5000 dla: Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina i Zamościa. Druga – 157 arkuszy dla: Chojnic, Kościerzyny, Kwidzyna, Lęborka, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Słupska, Bartoszyc, Ełku, Giżycka, Olsztyna i Działdowa.

Ortofotomapy mają mieć rozdzielczość 10 cm. Zdjęcia lotnicze na potrzeby ich wykonania mają zaś zostać pozyskane między 1 lutego a 20 kwietnia 2018 r. Termin realizacji całego zamówienia wyznaczono na 1 sierpnia przyszłego roku.

Na część I GUGiK gotowy jest wydać 165 tys. zł. Zgłosiły się do niej: firma MGGP Aero z Tarnowa (wartość oferty 157 tys. zł) oraz konsorcjum w składzie Geomar SA Szczecin i Geokart-International Rzeszów (177 tys. zł).

Budżet części II wynosi 349 tys. zł i nie zmieściła się w nim żadna z przedstawionych ofert. Złożyły je konsorcja: Gispro Szczecin i OPEGIEKA Elbląg (353 tys. zł) oraz Geomar SA Szczecin i Geokart-International Rzeszów (548 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt