wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-27| Geodezja, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Kto chce wykonać ortofotomapy miast dla GUGiK?

W przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na opracowanie ortofotomapy dla 16 miast wystartowało trzech wykonawców.


Kto chce wykonać ortofotomapy miast dla GUGiK?

Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy dostarczenia 74 arkuszy 1:5000 dla: Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina i Zamościa. Druga – 157 arkuszy dla: Chojnic, Kościerzyny, Kwidzyna, Lęborka, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Słupska, Bartoszyc, Ełku, Giżycka, Olsztyna i Działdowa.

Ortofotomapy mają mieć rozdzielczość 10 cm. Zdjęcia lotnicze na potrzeby ich wykonania mają zaś zostać pozyskane między 1 lutego a 20 kwietnia 2018 r. Termin realizacji całego zamówienia wyznaczono na 1 sierpnia przyszłego roku.

Na część I GUGiK gotowy jest wydać 165 tys. zł. Zgłosiły się do niej: firma MGGP Aero z Tarnowa (wartość oferty 157 tys. zł) oraz konsorcjum w składzie Geomar SA Szczecin i Geokart-International Rzeszów (177 tys. zł).

Budżet części II wynosi 349 tys. zł i nie zmieściła się w nim żadna z przedstawionych ofert. Złożyły je konsorcja: Gispro Szczecin i OPEGIEKA Elbląg (353 tys. zł) oraz Geomar SA Szczecin i Geokart-International Rzeszów (548 tys. zł).

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt