wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-27| Geodezja, Przetargi

Powiat iławski zamawia modernizację EGiB

Starostwo w Iławie ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków jednostek ewidencyjnych i obrębów gmin Lubawa i Zalewo. Szacunkowa wartość netto całego zamówienia wynosi 2,1 mln zł.


Powiat iławski zamawia modernizację EGiB
Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza obejmuje gminę Lubawa, druga – 13 obrębów gminy Zalewo. W obu przypadkach zamówienie obejmuje modernizację EGiB oraz wprowadzenie do systemu teleinformatycznego starosty utworzonych przez wykonawcę zbiorów danych EGiB.

Wykonawca ubiegający się o zamówienie powinien wykazać, że dla każdej części zamówienia dysponuje minimum trzema osobami posiadającymi uprawnienia zawodowe z zakresu 2, z których jedna będzie pełniła funkcję kierownika prac. Zamawiający wymaga też wniesienia wadium w wysokości 15 tys. zł dla części 1 i 6 tys. zł dla części 2. Zamówienie ma być zrealizowane w ciągu 16 mies. od udzielenia zamówienia.

Oferty można składać do 5 lutego, a kryteriami ich oceny będą: cena (60%), okres rękojmi (20%) i doświadczenie kierownika prac (20%).

Źródło: SP w Iławie


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt