wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-22| Geodezja, Przetargi, Kataster

Modernizacja krotoszyńskiej EGiB: do trzech razy sztuka?

Starostwo w Krotoszynie ogłosiło już trzeci w tym roku przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Modernizacja krotoszyńskiej EGiB: do trzech razy sztuka?

Pierwsze zamówienie ogłoszono w sierpniu, a unieważniono je z powodu braku ofert. Drugi raz przetarg ogłoszono w październiku. Tym razem wpłynęła jednak oferta (przedstawiła ją szczecińska firma Geomar), ale okazała się o pół milionów złotych droższa od budżetu starostwa (wynoszącego 2 mln zł).

W trzecim przetargu oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 31 stycznia.

Przedmiotem zamówienia jest:
1) Opracowanie operatu technicznego zawierającego wyniki pracy geodezyjnej, w tym m.in. projekt roboczej bazy danych EGiB w zakresie działek, budynków i lokali, projekt operatu opisowo-kartograficznego.
2) Digitalizacja materiałów PZGiK – przetworzenie do postaci cyfrowej analogowej dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej wraz z utworzeniem odpowiadających zakresem przestrzennych obiektów w bazie danych mapy cyfrowej.
3) Redakcja cyfrowej mapy ewidencyjnej oraz mapy zasadniczej.
4) Przekazanie wyników wykonanej pracy do PODGiK w Krotoszynie.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt