wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-18| Mapy, Software

Mapy Google: krok po kroku komunikacją publiczną

W najnowszej wersji mobilna aplikacja Mapy Google znacznie ułatwi poruszenie się komunikacją publiczną.


Mapy Google: krok po kroku komunikacją publiczną

Wyznaczanie trasy przejazdu środkami transportu miejskiego dostępne jest w tym programie już od kilku lat – również dla wielu polskich aglomeracji. W nowej wersji aplikacja pozwala na bieżąco śledzić postępy w pokonywaniu trasy – wyświetla bowiem informacje np. o spodziewanym czasie dotarcia do celu czy godzinie odjazdu autobusu czy pociągu.

Bodaj najbardziej przydatną nowością jest jednak opcja powiadamiania użytkownika o zbliżaniu się do docelowego przystanku/stacji. Jak wyjaśnia Google, może się to okazać nieocenione, gdy użytkownik np. zasłucha się w muzyce czy pochłonie go przeglądanie aktualności w mediach społecznościowych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
smart "Bodaj najbardziej przydatną nowością jest jednak opcja powiadamiania użytkownika o zbliżaniu się do docelowego przystanku/stacji. Jak wyjaśnia Google, może się to okazać nieocenione, gdy użytkownik np. zasłucha się w muzyce czy pochłonie go przeglądanie aktualności w mediach społecznościowych." czyli kolejny krok we wspieraniu "smart bałwanów" :) :)zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt