wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bolesławiec w 3D
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-14| Software

Faro wprowadza oprogramowanie Scene 7.1

Oprogramowanie Faro Scene do obróbki chmur punktów ze skanowania laserowego dostępne jest już w wersji 7.1. Umożliwia ono przegląd całego projektu, tj. powiązanych skanów, w pełnej rzeczywistości wirtualnej za pomocą kompatybilnego zestawu VR w dowolnym miejscu pracy. Dane są przetwarzane tak szybko, że wydają się być generowane w czasie rzeczywistym.


Faro wprowadza oprogramowanie Scene 7.1

Przekłada się to na znaczne zwiększenie użyteczności i skrócenie czasu realizacji projektu, umożliwiając profesjonalistom z branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej oraz ekspertom w zakresie bezpieczeństwa publicznego i projektantom produktów szybko przeprowadzać symulacje i porównywać ze stanem istniejącym. Dotyczy to takich zadań, jak: ocena dokumentacji powykonawczej, rekonstrukcja miejsc przestępstw lub wypadków czy optymalizacja planów projektowych.

Faro Scene 7.1 zwiększa wydajność, pozwalając użytkownikom wykonywać zrzuty ekranowe, dodawać komentarze lub uwagi przypisane do konkretnych obiektów, a także poruszać się po mapie poglądowej w czasie rzeczywistym – wszystko to bez opuszczania środowiska rzeczywistości wirtualnej.

Choć oprogramowanie zoptymalizowano pod kątem gamy produktów firmy Faro do skanowania laserowego, takich jak skanery FocusS czy Freestyle, to współpracuje ono również ze skanerami laserowymi innych producentów.

Bezpłatną 30-dniową wersję próbną oprogramowania Scene 7.1 można pobrać ze strony

Źródło: Faro


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt