wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-14| Teledetekcja, Imprezy

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielem firmy DigitalGlobe

W czwartek 16 listopada o godzinie 11.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (sala klubowa) odbędzie się spotkanie z Panem Arnaudem Durandem, przedstawicielem firmy DigitalGlobe, która jest właścicielem wysokorozdzielczych satelitów optycznych.


Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielem firmy DigitalGlobe

Sensory należące do wspomnianej firmy wykonują zobrazowania powierzchni Ziemi z rozdzielczością nawet 0,31 m (największa rozdzielczość dostępna do celów komercyjnych) w kilkunastu kanałach spektralnych. Gość z firmy DigitalGlobe opowie o zobrazowaniach wykonywanych przez satelity WorldView, zwracając szczególną uwagę na szerokie możliwości ich wykorzystania w jednostkach administracyjnych oraz badaniach środowiskowych.

Organizator spotkania, Firma Progea 4D, zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych tematyką nowoczesnych technologii satelitarnych. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz.

ProGea 4D sp. z o.o.


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt