wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-14| Teledetekcja, Edukacja

Odpowiedz na 10 pytań i wygraj kalendarz MGGP Aero!

Wspólnie z MGGP Aero przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich Czytelników Geoforum.pl, w którym do wygrania jest 10 bogato ilustrowanych kalendarzy ściennych formatu A2 na rok 2018. Na 12 zdjęciach lotniczych pokazano 4 pory roku. By mieć szansę na wygranie kalendarza, wystarczy odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań.


Odpowiedz na 10 pytań i wygraj kalendarz MGGP Aero!

Tradycja wydawania kalendarzy przez Grupę MGGP sięga już 13 lat. Tegoroczna edycja tego wydawnictwa przygotowana została specjalnie na jubileusz 20-lecia MGGP S.A. przypadający 17 lutego przyszłego roku.

Konkurs trwa do 22 listopada 2017 r. Spośród osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi oraz podadzą swoje dane adresowe, wylosujemy zwycięzców. Ich lista zostanie ogłoszona 23 listopada na Geoforum.pl i w grudniowym wydaniu GEODETY.

Fundatorem nagród jest spółka MGGP Aero z Tarnowa, która od 16 lat działa w branży fotogrametrycznej, rozwijając nowe produkty oparte na zdjęciach lotniczych pionowych, ukośnych oraz skaningu laserowym. Część rozwiązań udostępnia na internetowych stronach produktowych www.ukosne.pl, www.retromapy.pl oraz www.polska3d.pl, a zdjęcia lotnicze i ortofotomapy poprzez pierwszy tego typu sklep www.map2.pl.

Redakcja


«« powrót

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt