wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-13| Geodezja, Sprzęt

Nowe tachimetry Nikona w Polsce

Z początkiem listopada firma NaviGate z Krakowa – autoryzowany dystrybutor sprzętu pomiarowego marki Spectra Precision (grupa Trimble) – rozpoczęła przedsprzedaż nowych kompaktowych tachimetrów Nikon XS oraz XF. Seria została stworzona specjalnie na przypadające w tym roku stulecie istnienia firmy Nikon.


Nowe tachimetry Nikona w Polsce

Instrumenty te wyróżnia przede wszystkim technologia autofocus. Dzięki niej tachimetr automatycznie ogniskuje się na wskazanym celu, oszczędzając tym samym czas i wzrok użytkownika. XS oraz XF cechuje także najszybszy w tej klasie dalmierz, który pozwala na wykonywanie precyzyjnych odczytów odległości w czasie poniżej jednej sekundy (zarówno na pryzmat, jak i w trybie bezlustrowym).

Nowa seria to także liczne opcje personalizacji. Klienci mogą wybrać dokładność kątową (od 1" do 5"), rodzaj ekranu i panelu użytkownika, a także oprogramowanie pomiarowe (systemowe oprogramowanie Nikona lub Spectra Precision Survey Pro).
Instrumenty wyposażone są w podwójne baterie oraz charakteryzują się wysoką normą odporności na pył i wodę (IP66).

W związku z premierą nowej serii tachimetrów firma NaviGate uruchamia specjalną promocję przedsprzedażową, dzięki której można uzyskać bezpłatne przedłużenie gwarancji producenta do 3 lat. Więcej informacji na temat promocji i nowych instrumentów

Źródło: NaviGate


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt