wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-09| Teledetekcja, Sprzęt, Software

Już wkrótce premiera dodatku SKANOWANIE LASEROWE

Za tydzień (16 listopada) na Geoforum.pl ukaże się najnowsza edycja bezpłatnego niezbędnika SKANOWANIE LASEROWE.


Już wkrótce premiera dodatku SKANOWANIE LASEROWE

Tradycyjnie znajdziemy w nim tabelaryczne zestawienia: skanerów laserowych (ponad 30 instrumentów), tachimetrów skanujących oraz programów do obróbki chmur punktów (50 różnych aplikacji).

Dodatek to także przegląd najciekawszych realizacji z wykorzystaniem technologii naziemnego skanowania laserowego. Swoimi doświadczeniami dzielą się przedstawiciele siedmiu firm. W bogato ilustrowanych artykułach przeczytamy m.in. o pomiarach podziemnych korytarzy kopalni, skanowaniu elektrowni i infrastruktury elektroenergetycznej oraz o wykorzystaniu skanerów przez projektantów i architektów.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt