Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-11-09| Teledetekcja, Sprzęt, Software

Już wkrótce premiera dodatku SKANOWANIE LASEROWE

Za tydzień (16 listopada) na Geoforum.pl ukaże się najnowsza edycja bezpłatnego niezbędnika SKANOWANIE LASEROWE.


Już wkrótce premiera dodatku SKANOWANIE LASEROWE

Tradycyjnie znajdziemy w nim tabelaryczne zestawienia: skanerów laserowych (ponad 30 instrumentów), tachimetrów skanujących oraz programów do obróbki chmur punktów (50 różnych aplikacji).

Dodatek to także przegląd najciekawszych realizacji z wykorzystaniem technologii naziemnego skanowania laserowego. Swoimi doświadczeniami dzielą się przedstawiciele siedmiu firm. W bogato ilustrowanych artykułach przeczytamy m.in. o pomiarach podziemnych korytarzy kopalni, skanowaniu elektrowni i infrastruktury elektroenergetycznej oraz o wykorzystaniu skanerów przez projektantów i architektów.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS