wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-08| Mapy

AutoMapa: kolejna aktualizacja map Polski i Europy

Producenci AutoMapy opublikowali piątą tegoroczną aktualizację map Polski i Europy dla popularnego polskiego programu nawigacyjnego. To ponad 7,6 mln dokładnych punktów adresowych, zaktualizowana organizacja ruchu w wielu miastach i miasteczkach, a także nowe drogi i trasy szybkiego ruchu.


AutoMapa: kolejna aktualizacja map Polski i Europy
Udostępnione przez producentów AutoMapy najnowsze mapy Polski i Europy tradycyjnie już zawierają wiele nowych i zaktualizowanych danych drogowych i nawigacyjnych. Pobierając je, użytkownicy uzyskają m.in dostęp do największej, liczącej ponad 7,6 mln rekordów, bazy precyzyjnych adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków.

Rekordowe ilości danych, blisko 900 tysięcy precyzyjnie opisanych Użytecznych Punktów (POI), ponad 3 mln kształtów budynków, a także kompletna siatka drogowa wsparte danymi o korkach i innych zdarzeniach drogowych dostępnych poprzez funkcję AutoRadar pozwalają na pewną i skuteczną nawigację.

Istotną częścią najnowszych map są nowo wybudowane drogi oraz zaktualizowane przebiegi istniejącej siatki drogowej. Wśród nich:
• S7 od Jędrzejowa do granicy województwa małopolskiego;
• S8 Zambrowa do granicy województwa mazowieckiego;
• S3 od granicy województwa dolnośląskiego do Bolkowa;
• S8 na odcinku Mężenin – Jeżewo;
• S12 – połączenie drogi ekspresowej S17 z przeprawą mostową na Wiśle w Puławach.
• północno-wschodnia obwodnica Oświęcimia;
• pierwszy etap obwodnicy Suwałk;
• obwodnica Kłodzka;
• obwodnica Leśnicy;
• przedłużenie ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie.

Najnowsze mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1710 są dostępne bezpośrednio z AutoMapy na Androida lub iOS, natomiast użytkownicy urządzeń PND z systemem Windows CE znajdą je wraz ze zaktualizowaną aplikacją na stronie www.AutoMapa.pl.

Źródło:AutoMapa


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@navi Ale to jest notatka o nowych odcinkach dróg. Chcesz być merytoryczny to napisz ile z nich jest już w Y? I w jaki czas po otwarciu "w terenie" zwykle są udostępniane w Y? A co do samej listy - autor nie przepisał z notatki AM, że "Wiele z nich zostanie udostępnionych użytkownikom w momencie ich rzeczywistego oddania do ruchu". Tak naprawdę to czynny jest jeden (Jędrzejów), reszta się buduje na różnych etapach, i mają sporą szansę się nie zrobić do kolejnego wydania - będzie okazja, żeby się znów nimi pochwalić. Fajnie, zamiast jeden punkt, to można wypisać 10, i user jest szczęśliwy.

navi od dawna korzystam z darmowego Yanosika i jest mega - wszystkie zdarzenia drogowe na bieżąco - suszarki, nieoznakowane pojazdy, wypadki, zatrzymania na poboczu :)

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt