wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-06| Przetargi

Podpisano umowy na modernizację PZGiK w powiecie leszczyńskim

Starostwo w Lesznie zawarło umowy o wartości blisko 2,5 mln zł na utworzenie, modernizację i aktualizację geodezyjnych rejestrów publicznych.


Podpisano umowy na modernizację PZGiK w powiecie leszczyńskim

Zamówienie podzielono na 4 części. Prace zrealizują:
• cz. I – Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębów gminy Lipno, jednostka ewidencyjna Lipno, wykonawca: Usługi Geodezyjno-Kartograficzne i Konsultingowe Pryzmat z Leszna, wartość umowy: 620 tys. zł;
• cz. II – Modernizacja EGiB obrębu Włoszakowice, jednostka ewidencyjna Włoszakowice, Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych z Otynia, 189 tys. zł;
• cz. III – Utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT dla obrębów gmin Krzemieniewo, Osieczna, Lipno i Włoszakowice oraz wykonanie cyfryzacji materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego wraz z utworzeniem rejestru, IGEKA ze Starego Sącza, 1,525 mln zł;
• cz. IV – Pełnienie funkcji inspektora nadzoru na pracami związanymi z modernizacją EGiB dla gmin Lipno i Włoszakowice, IGEKA ze Starego Sącza, 100 tys. zł.

Prace mają zostać wykonane do połowy czerwca przyszłego roku i są współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wlasnie złożyłem w tej sprawie zawiadaomie nie do CBA. Niech zbadają - jak jest ok to będzie ok. Dość tego syfu w kraju !!!

Leszno powinno zwolnej reki zlecac igieka zamowienia po co udawac ze sie robi przetargi skoro startuje i wygrywa tylko jedna firma.

Jakie ministerstwo sprawiedliwości? CBA.

To że Leszno pisze bdoty pod IGIEKA toz to zadna tajemnica.

Ciekawe... W Lesznie co roku przetarg na GESUT/BDOT500 z terminem realizacji miesięcznym na który startuje tylko Igieka pomimo że reszta przetargów w kraju na Gesut/bdot500 obłożona klikunastoma ofertami firm z całej Polski. W tym roku 50% roboty za 1,5 mln ma zostać zrobione w miesiąc... żart... oczywiście nierealne... no chyba ze robota dogadana. Może ktoś z ministerstwa sprawiedliwości powinien przyjrzeć się tym przetargom realizowanym przez Igieka dla Leszna.

dziwne to by było gdyby byli kontrolującym również na III części.

Igeka i tu i tu. Coś dziwnego.

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt