Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-11-02| Geodezja

GUGiK przymierza się do kolejnego projektu unijnego

„Udostępnienie innowacyjnych usług i danych IIP w ramach administracji publicznej” – na projekt o takiej nazwie Główny Urząd Geodezji i Kartografii chce pozyskać unijne dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.


GUGiK przymierza się do kolejnego projektu unijnego

Na czym konkretnie będzie polegało to przedsięwzięcie? Tego będzie można dowiedzieć się 16 listopada podczas publicznej prezentacji założeń projektu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie GUGiK-u. Można się na nie zapisać, wysyłając do 9 listopada swoje dane (imię, nazwisko, nr telefonu oraz dane instytucji) pod adres prezentacja_gugik@gugik.gov.pl.

Przypomnijmy, że w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa GUGiK-owi udało się już pozyskać 429 mln zł. Dzięki tym środkom realizowane są obecnie projekty: Centrum Analiz Przestrzennych Administracji Publicznej (CAPAP), Budowa Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach – Faza II (ZSIN II) oraz Krajowa baza danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (K-GESUT).

Aktualizacja z 10 listopada: Prezentacja projektu została odwołana. O jej ewentualnym nowym terminie GUGiK ma poinformować na swojej stronie internetowej

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS