wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-31| Geodezja, Przetargi, Kataster

Mazowsze zamawia kolejne kontrole cyfryzacji PZGiK

Około 480 tys. zł wart jest przetarg Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego na kontrolę i monitoring realizacji zamówienia na cyfryzację danych PZGiK oraz utworzenie metadanych i usług danych przestrzennych.


Mazowsze zamawia kolejne kontrole cyfryzacji PZGiK

Postępowanie to związane jest z umowami podpisanymi w sierpniu tego roku. Łącznie zawarto 16 kontraktów o łącznej wartości około 15 mln zł, przy czym każdy dotyczy prac w innym powiecie (zobacz rozstrzygnięcia). Do obowiązków wykonawców tych prac należy przeprowadzenie cyfryzacji w zakresie: modernizacji EGiB, utworzenia baz BDOT500 i GESUT, skanowania dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowania bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacja zbiorów i usług danych przestrzennych w tym opracowanie lub aktualizacja metadanych.

Przedmiotem rozpisanego właśnie zamówienia jest kontrola realizacji 3 z 16 wspomnianych wyżej umów, tj. dotyczących powiatów: płockiego, płońskiego i pułtuskiego. Przetarg podzielono na trzy części obejmujące poszczególne samorządy.

Dodajmy, że zamówienie dotyczące kontroli pozostałych 13 umów rozpisano jeszcze w lipcu br., a w październiku dokonano wyboru najkorzystniejszych ofert.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2 tys., 2,1 tys. i 6 tys. można składać do 11 grudnia. Kryteriami wyboru najkorzystniejszych propozycji będą: cena (waga: 60%), zatrudnienie osób, o których mowa w art. 29 ust. 4 Pzp (12%), okres świadczenia rękojmi (12%) oraz dodatkowe osoby wyznaczone do realizacji zamówienia posiadające uprawnienia zawodowe w zakresach 1 i 2 (16%).

Zamówienie jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. projekt ASI) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 33 powiatami i 157 gminami.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt