wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-30| Geodezja, GIS, Przetargi

Kto skontroluje modele 3D budynków?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg na wykonanie kontroli produktów 3D przekazanych przez wykonawców zamówienia pn. „Budowa modeli 3D budynków”.


Kto skontroluje modele 3D budynków?

Wartość umowy podpisanej z konsorcjum firm TMCE Kraków oraz 19E z Wrocławia to 3,266 mln zł (73% budżetu GUGiK).
Zamówienie polega w szczególności na przeprowadzaniu weryfikacji ilościowej (m.in. sprawdzeniu liczby plików CityGML oraz produktów 3D przekazanych przez wykonawcę) oraz jakościowej (m.in. kontroli zgodności plików CityGML ze schematem XSD standardu CityGML 2.0 oraz geometrii budynków z zapisami szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia) produktów 3D oraz dostarczaniu raportów kontroli.

Pozostałe oferty w postępowaniu następujące podmioty:
• OPEGIEKA Elbląg, wartość oferty: 3,408 mln zł (76% budżetu GUGiK);
• konsorcjum firm OPGK Gdańsk i WPG SA Warszawa, 4,180 mln zł (94% budżetu GUGiK).

Przypomnijmy, że w przetargu na budowę modeli 3D budynków rozstrzygnięte zostały dwie z pierwotnych trzech części. W nowym postępowaniu (ogłoszonym w październiku br.) nierozstrzygnięte zadanie zostało podzielone na dwie części.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt