wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-27| Geodezja, Przetargi, Kataster

GDDKiA zamawia dokumentację geodezyjną dla S1

Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji geodezyjnej na potrzeby przebudowy drogi krajowej nr 1 na odcinku Podwarpie – Dąbrowa Górnicza (niecałe 7 km) do parametrów trasy ekspresowej.


GDDKiA zamawia dokumentację geodezyjną dla S1 <br />
fot. OSM
fot. OSM

W ramach pierwszego etapu trwającego 5 miesięcy zamawiający będzie musiał wykonać dokumentację geodezyjną niezbędną do uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. W drugim etapie, który rozpocznie się po uzyskaniu ostatecznej decyzji ZRID, wykonawca przeprowadzi stabilizację granic pasa drogowego, na co będzie miał 3 miesiące.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 4 tys. zł można składać do 11 grudnia. Oprócz ceny kryteriami oceny ofert będą: organizacja (waga: 30%) oraz aspekt społeczny (10%).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt