wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-25| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Nowe rozstrzygnięcie w przetargu GUGiK na modernizację powiatowych baz

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał nową najkorzystniejszą ofertę w przetargu na dostosowanie baz EGiB do wymagań ZSIN w powiatach pszczyńskim i mikołowskim (część 71).


Nowe rozstrzygnięcie w przetargu GUGiK na modernizację powiatowych baz

Jeszcze w lipcu br. GUGiK uznał, że najlepszą propozycję złożyło konsorcjum firm Eurosystem Chorzów i PGP Level Siedlce, które gotowe było wykonać prace za 1,989 mln zł. Ostatecznie jednak Urząd wybrał ofertę przedstawioną przez OPGK Kraków o wartości 2,029 mln zł.

Przypomnijmy, że 18 częściowy przetarg na te prace ogłoszono na początku kwietnia br. O rozstrzygnięciach z lipca br. pisaliśmy TU. Dotychczas w ramach tej procedury nie podpisano jednak jeszcze żadnych umów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt