wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-12| Przetargi

Nowe zbiory ortofotomap w geoportalu województwa łódzkiego

Do portalu Ortofotomapa w Regionalnym Systemie Informacji Przestrzennej Województwa Łódzkiego zostało dodane nowe opracowanie pn. „Ortofotomapa z roku 2015” wykonane na podstawie zdjęć cyfrowych z 25-centymetrowym pikselem.


Nowe zbiory ortofotomap w geoportalu województwa łódzkiego
Nowa warstwa pokrywa prawie cały obszar województwa łódzkiego i jest dostępna z poziomu Zawartości mapy oraz z poziomu narzędzia „Pasek czasu”. Ponadto we wszystkich portalach tematycznych zaktualizowano warstwę „Ortofotomapa”, na którą składa się zbiór ortofotomapa z 2015 roku oraz starsze. Warstwa „Ortofotomapa” pokrywa swoim zasięgiem cały obszar województwa łódzkiego.

Źródło: RSIP WŁ, AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt