Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-10-10| Geodezja, GIS, Przetargi

Wybór oferty w przetargu na kontrolę budynków 3D

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na wykonanie kontroli produktów 3D przekazanych przez wykonawców zamówienia pn. „Budowa modeli 3D budynków”.


Wybór oferty w przetargu na kontrolę budynków 3D <br />
Modele LoD 2 we wrocławskim geoportalu
Modele LoD 2 we wrocławskim geoportalu

Zamówienie polega w szczególności na przeprowadzaniu weryfikacji ilościowej (m.in. sprawdzeniu liczby plików CityGML oraz produktów 3D przekazanych przez wykonawcę) oraz jakościowej (m.in. kontroli zgodności plików CityGML ze schematem XSD standardu CityGML 2.0 oraz geometrii budynków z zapisami szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia) produktów 3D oraz dostarczaniu raportów kontroli.

Przypomnijmy, że do postępowania zgłosiły się następujące podmioty:
• konsorcjum firm TMCE Kraków oraz 19E z Wrocławia, wartość oferty: 3,266 mln zł (73% budżetu GUGiK);
• OPEGIEKA Elbląg, 3,408 mln zł (76% budżetu GUGiK);
• konsorcjum firm OPGK Gdańsk i WPG SA Warszawa, 4,180 mln zł (94% budżetu GUGiK).
Spośród tych propozycji GUGiK za najkorzystniejszą uznał ofertę TMCE Kraków oraz 19E z Wrocławia.

Przypomnijmy, że w przetargu na budowę modeli 3D budynków rozstrzygnięte zostały dwie z pierwotnych trzech części. W nowym postępowaniu (ogłoszonym w październiku br.) nierozstrzygnięte zadanie zostało podzielone na dwie części.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS