wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-09| Geodezja, Ludzie

Adolf Jankowski dyrektorem departamentu w GUGiK

27 września Adolf Jankowski został powołany na stanowisko dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii.


Adolf Jankowski dyrektorem departamentu w GUGiK

Adolf Jankowski jest absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Pracę zawodową rozpoczął w Warszawskim Biurze Geodezji i Urządzeń Rolnych. Następnie był pracownikiem Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie i Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
W styczniu 1997 roku rozpoczął pracę w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii, w którym – z przerwą w latach 1999-2002 – pracuje do dziś. W tym czasie pełnił m.in. funkcje dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Legislacji, dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej oraz radcy prezesa w Zespole Analiz i Prognoz Doradców GGK. W okresie 1999-2002 był zatrudniony w Mazowieckim Urzędzie Marszałkowskim.
Trzecią kadencję społecznie pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Klasyfikatorów Gruntów.

Przed powołaniem Adolfa Jankowskiego departamentem kierowała Jolanta Przedlacka.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
?? To kiedy uprawnienia dla klasyfikatorów gruntów?

No to teraz Pan Adolf jest już "obecnym". Jak zawsze :-). Naiwnym którzy interesują się rządzeniem geodezją dedykuję - Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

BRAWO No i co jak nawet był - lepsze słabe prawo ale prawo. A obecni co robią od dwóch lat ? pitolą i uprawiają populizm - that's all !!!

Należało by sprawdzić, czy czasem nie był jednym z ojców GIOTA? Albo noweli PG? Bo skoro "pełnił m.in. funkcje dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Legislacji," ???

BRAWO Takich ludzi potrzebuje polska geodezja !

Nowy(Stary) Dyrektor GUGiK To chyba Pani Jolanta Przedlacka - niepocieszona?

Znana twarz Fortuna kołem się toczy:)

7 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt