Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-10-09| Geodezja, Ludzie

Adolf Jankowski dyrektorem departamentu w GUGiK

27 września Adolf Jankowski został powołany na stanowisko dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii.


Adolf Jankowski dyrektorem departamentu w GUGiK

Adolf Jankowski jest absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Pracę zawodową rozpoczął w Warszawskim Biurze Geodezji i Urządzeń Rolnych. Następnie był pracownikiem Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie i Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
W styczniu 1997 roku rozpoczął pracę w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii, w którym – z przerwą w latach 1999-2002 – pracuje do dziś. W tym czasie pełnił m.in. funkcje dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Legislacji, dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej oraz radcy prezesa w Zespole Analiz i Prognoz Doradców GGK. W okresie 1999-2002 był zatrudniony w Mazowieckim Urzędzie Marszałkowskim.
Trzecią kadencję społecznie pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Klasyfikatorów Gruntów.

Przed powołaniem Adolfa Jankowskiego departamentem kierowała Jolanta Przedlacka.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS