wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-04| Przetargi

Dolnośląskie powiaty nadal poszukują weryfikatora

Zarząd Związku Powiatów Województwa Dolnośląskiego ponownie ogłosił przetarg na wybór Weryfikatora Jakości Danych (WJD) – Wykonanie kontroli i weryfikacji pozyskanych danych (tworzonych baz BDOT500, GESUT) w ramach projektu: „Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych – PEUG”.


Dolnośląskie powiaty nadal poszukują weryfikatora
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Weryfikatora Jakości Danych z zakresu geodezji i kartografii nad wykonaniem prac związanych z utworzeniem baz danych dla 23 powiatów województwa dolnośląskiego, obejmujące zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej.

Prace dotyczą geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (powiatowej bazy GESUT) oraz bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT 500) - baz danych, o których mowa w art. 4 ust. 1a pkt 3 oraz ust. 1b ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.

Oferty można składać do 16 października br. do godz. 13:00.

Ogłoszenie o zamówieniu oraz SIWZ wraz ze wszystkimi załącznikami są dostępne na stronie internetowej

Źródło: SP w Głogowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
kto chętny? wygra ten, kto zatrudnia najszybszą w papierach panią Hanię. powodzenia

och Standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia ma u mnie 17 stron a INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA 87 str.

szczęście i pech Ciekawa jest historia tego przetargu, najpierw jedyny oferent zmieścił się w budżecie z dokładnością do 7.50 zł, potem okazało się że spóźnił się z przelewem wadium o 45 minut ????

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt