Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-10-04| Geodezja, Przetargi

Opracowanie modeli 3D dla części województw - podejście drugie

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ponownie ogłosił przetarg na opracowanie modeli 3D budynków dla obszaru województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.


Opracowanie modeli 3D dla części województw - podejście drugie <br />
Modele LoD 2 we wrocławskim geoportalu
Modele LoD 2 we wrocławskim geoportalu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu modeli 3D budynków w standardzie CityGML o poziomie szczegółowości LoD 2 na podstawie udostępnionych wykonawcy materiałów znajdujących się w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym.
Termin realizacji prac to 15 sierpnia 2018 r.

Przypomnijmy, że przetarg na opracowanie modeli 3D budynków dla całej Polski GUGiK ogłosił w lutym br. Zamówienie zostało podzielone wtedy na 3 części, z których udało się rozstrzygnąć dwie. Unieważniono postępowanie dla części pierwszej, która dotyczyła województw pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego (więcej na ten temat).

W nowym postępowaniu nierozstrzygnięte zadanie zostało podzielone na dwie części:
• 4 – zakłada opracowanie 2 250 000 modeli 3D budynków dla obszaru województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego;
• 5 – zakłada opracowanie 2 700 000 modeli 3D budynków dla obszaru województw wielkopolskiego i łódzkiego.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 100 tys. zł (dla każdej z części) można składać do 9 listopada. Kryteriami wyboru najkorzystniejszych propozycji są cena (60%) oraz okres świadczenia rękojmi (40%).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS