Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-10-03| Geodezja, Edukacja

Wystartowała kolejna edycja konkursu prac dyplomowych

Jest to konkurs na najlepsze prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w roku akademickim 2016/2017. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac charakteryzujących się najwyższym poziomem naukowym, potencjałem praktycznym oraz oryginalnością rozwiązania.


Wystartowała kolejna edycja konkursu prac dyplomowych
W konkursie mogą wziąć udział prace dyplomowe:
• magisterskie i inżynierskie,
• wykonywane w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych,
• na polskich uczelniach publiczbnych i niepublicznych.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do 31 października 2017 roku poprzez stronę internetową konkurs.sgp.geodezja.org.pl, na której dostępny jest też regulamin konkursu oraz wszelkie niezbędne materiały. Rozstrzygnięcie konkursu nastapi w styczniu 2018 roku.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Geodetów Polskich i Główny Geodeta Kraju.

Dominik Próchniewicz, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS