wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-27| GIS, Mapy, Firma, Instytucje

Platforma Comarch ERGO w Koszalinie

Comarch podpisał umowę z Urzędem Miasta w Koszalinie na dostawę systemu do prowadzenia rejestrów i ewidencji w gospodarce przestrzennej.


Platforma Comarch ERGO w Koszalinie
Kontrakt zakłada instalację i kompleksowe wdrożenie w urzędzie sieciowego, wielodostępnego oprogramowania do prowadzenia spraw z zakresu państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, planowania i zagospodarowania przestrzennego, udostępniania danych przestrzennych i opisowych za pośrednictwem portalu mapowego oraz portalu metadanych. Wraz z systemem Comarch dostarczy również niezbędna infrastrukturę informatyczną oraz przeprowadzi migrację i dostosuje dane z obecnie eksploatowanych przez urząd baz danych wraz z konserwacją systemu.

W koszalińskim urzędzie zostanie wdrożona platforma Comarch ERGO, która zapewni kompleksowe prowadzenie zintegrowanej gospodarki przestrzennej miasta. W ramach projektu zostaną wdrożone moduły z zakresu prowadzenia i udostępniania państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, kompleksowej obsługi planowania przestrzennego, obejmującej sporządzanie i wydawanie dokumentów planistycznych oraz decyzji lokalizacyjnych, ochrony zabytków oraz obsługi procesów budowlanych.

System dostarczy zintegrowane, jednolite dostępne z poziomu przeglądarki internetowej interfejsy dla wszystkich obsługiwanych procesów. Platforma zapewni wykorzystanie aktualnych danych rejestrów publicznych przy wydawaniu decyzji prawnych administracyjnych i gospodarczych.

Umowa została podpisana 22 września na kwotę 1 669 577,40 zł brutto. Przewidywany termin jej realizacji to kwiecień 2018 r.

Źródło: Comarch SA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A przetarg na dostawę, utrzymanie oraz zapewnienie ciągłości działania infrastruktury w ramach projektów CAPAP,ZSIN Faza II, K-GESUT unieważniono. A już Comarch witał się Gąską. Czyli co ? Capapu nie bedzie ?

Zamienił stryjek siekierkę na kijek ...

hi hi żeby system działał potrzebni są zasobni klienci. A wiadomo, kiedy był przetarg na to?

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt