wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-25| Sprzęt, Firma

South na targach Intergeo

Na rozpoczynających się już jutro (26 września) w Berlinie międzynarodowych targach Intergeo zaprezentuje się m.in. firma South.


South na targach Intergeo <br />
Intergeo 2016
Intergeo 2016

W ramach targów będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami oraz produktami South, które dopiero wchodzą na rynek. Wśród nich znajdą się najnowsze odbiorniki GNSS (m.in. inteligentny Galaxy G1 Plus czy odbiornik Hi-End Galaxy G6), rozwiązania UAV, a także nowinki wśród tachimetrów elektronicznych, niwelatorów kodowych (z flagowym modelem DL-2003A), teodolitów, kontrolerów czy urządzeń GIS.

Na stoisku producenta obecni będą przedstawiciele autoryzowanego dostawcy marki South w Polsce – firmy Geomatix.

Źródło: Geomatix


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nowości... Ten niwelator DL-2003A to jakoś takoś przypomina Leica DNA - przypadek ? A ekran kolorowy dotykowy i Bluetooth to znowu przypomina funkcje niwelatora Leica LS10. Ach te nowości i innowacyjność :)

To jest news? I to ma być news, którym trzeba się dzielić z czytelnikami? Przecież wiadomo, że każda marka obecna w Polsce będzie na Intergeo miała swoje stoisko.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt