wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-25| Mapy, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na trzy seminaria kartograficzne

Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają w najbliższych miesiącach na trzy seminaria. Nawiązują one do wieloletniej tradycji seminariów Katedry (Zakładu) Kartografii UW, których celem jest wymiana myśli i informacji dotyczących kartografii. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 2 października.


Zaproszenie na trzy seminaria kartograficzne  <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Seminaria będą odbywały się w budynku Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 30.

2 października: „Metoda kartograficzna a percepcja mapy statystycznej”, mgr Marcin Mazur; seminarium rozpocznie się o godzinie 12.00 w sali 8 (parter).
14 listopada: „28. Międzynarodowa Konferencja Kartograficzna w Waszyngtonie, 2-7 lipca 2017”, dr hab. Marek Baranowski, dr hab. Dariusz Gotlib, dr hab. Robert Olszewski, mgr Tomasz Panecki, mgr Maciej Zych; seminarium rozpocznie się o godzinie 15.00 w sali 211 (klatka schodowa przy Zakładzie Kartografii, III piętro).
5 grudnia: Sesja okolicznościowa w czterdziestą rocznicę śmierci Profesora Lecha Ratajskiego; seminarium rozpocznie się o godzinie 14.50 w sali 115 (I piętro).


Źródło: ZGKiT UW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
UW to już nie jest ten sam uniwersytet co kiedyś

_ Poważną kartografią to się teraz tylko google zajmuje.

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt