wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-20| GIS, Mapy

Zdrowe wody w Małopolskiej IIP

Serwis mapowy Małopolskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej został wzbogacony o kompozycję „Kraina wód”.


Zdrowe wody w Małopolskiej IIP

Znajdziemy tu: chronione źródła wód mineralnych i leczniczych, rozlewnie, uzdrowiska, baseny termalne, a także tężnie solankowe.

Jak przypominają administratorzy serwisu, wody zmineralizowane są wielkim bogactwem naturalnym Małopolski. Co trzecia woda butelkowana pochodzi właśnie z tego regionu. Tu też znajduje się ponad trzydzieści procent wszystkich złóż wód leczniczych w kraju. Wody z Małopolski mają wielorakie zastosowania: na ich bazie produkuje się kosmetyki, są doskonałą suplementacją diety, wspierają leczenie wielu schorzeń, a wody termalne pozwalają na zażywanie kąpieli.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt