wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-13| Geodezja, Sprzęt, Imprezy

Szansa na wygranie kontrolera podczas "Spectra-SHOW"

Wielkimi krokami zbliża się "Spectra-SHOW" – seria bezpłatnych spotkań dedykowanych geodetom, które odbędą się w Poznaniu (3 października), Olsztynie (5 października) i Krakowie (10 października). W ich trakcie będzie można przetestować najnowsze technologie zastosowane w sprzęcie geodezyjnym marki Spectra Precision. Firma NaviGate – organizator wydarzenia, przygotował z tej okazji konkurs terenowy „Zmierz się z SP60”, w którym do wygrania będą kontrolery MobileMapper 50 o łącznej wartości ok. 16 tys. zł.


Szansa na wygranie kontrolera podczas "Spectra-SHOW"

Zasady konkursu są proste. Wystarczy w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego na spotkanie „Spectra-SHOW” zaznaczyć, że potwierdzamy swój udział w konkursie, a na wydarzenie zabrać ze sobą swój odbiornik GNSS. Konkurs polega na wykonaniu pomiaru pięciu punktów kontrolnych w wymagającym terenie. O zwycięstwie zadecyduje dokładność pomiaru i czas uzyskania wyniku. Więcej szczegółów, a także formularz rejestracyjny na „Spectra-SHOW” znajduje się na stronie navigate.pl/spectra-show.

Źródło: NaviGate


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt