wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geoida od GOCE
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-12| Geodezja, Firma, Przetargi

Wszyscy wykonawcy dostosowania GESUT wybrani

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał najkorzystniejszą ofertę w ostatniej z 14 części przetargu na dostosowanie danych GESUT do obowiązujących wymagań prawnych (III transza).


Wszyscy wykonawcy dostosowania GESUT wybrani

Przypomnijmy, że przetarg ogłoszono na początku kwietnia br., w połowie maja nastąpiło otwarcie ofert, a wybór najkorzystniejszych propozycji dla 13 części ogłoszono w połowie lipca.

Teraz GUGiK poinformował o wyborze oferty dla ostatniej części (nr 50) dotyczącej prac w powiecie drawskim w województwie zachodniopomorskim. Oferty złożyło w tym przypadku aż 11 wykonawców. GUGiK uznał, że najkorzystniejszą przedstawiło konsorcjum tarnowskich firm MGGP SA i MGGP Aero. Jest ono gotowe wykonać prace za 1,155 mln zł.

Co ciekawe, nie jest to najtańsza oferta złożona w tej części – spółka Gispro Szczecin zaproponowała bowiem kwotę 0,959 mln zł, a OPGK Gdańsk – 1,101 mln zł. Obie oferty zostały jednak ocenione przez GUGiK na 0 pkt.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
gesut Do Falo, jest coś takiego jak kontrola uprzednia...

Brawo! Otwarcie ofert było 16 maja, dla większości części zawiadomienie o wyborze oferty było w lipcu, a do dzisiaj nie podpisano jeszcze ani jednej umowy

Wciągają wszystko jak Angela imigrantów... :)

Co ta firma MGGP Aero ostatnio tak wygrywa wszystko?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt