wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-07| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma, Software

Geotronics Dystrybucja wprowadza wynajem długoterminowy

Firma Geotronics Dystrybucja, dystrybutor rozwiązań pomiarowych marki Trimble, wprowadza na polski rynek wynajem długoterminowy – sposób finansowania, który na zachodzie jest standardem od lat.


Geotronics Dystrybucja wprowadza wynajem długoterminowy

Założenia GeoComfort Plan (bo tak nazwała swoją usługę ta krakowska firma) są analogiczne do tego, co znamy z rynku motoryzacyjnego. W zamian za stałą opłatę abonamentową otrzymujemy na cały okres trwania umowy:
• sprzęt,
• gwarancję,
• aktualizacje oprogramowania terenowego,
• wsparcie techniczne i serwisowe,
• sprzęt zastępczy w razie awarii,
• dostęp do 4-systemowej sieci korekt VRSNet (dla odbiorników GNSS).

Na koniec trwającego 36 miesięcy kontraktu możemy zwrócić sprzęt do dystrybutora, wykupić go lub wymienić na nowszy/inny model.

Jak podkreśla Geotronics Dystrybucja, jest to pierwsza tego typu oferta na rynku.

Źródło: Geotronics Dystrybucja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Realistyczny geodeta Gdyby opłacalność danego rozwiązania finansowego szło ocenić takimi prostymi obliczeniani, wszyscy bylibyśmy Gatesami. A nie jesteśmy, ponieważ nie jest to takie proste. A na studiach geodezyjnych nikt się na tym nie skupia. Siejesz niepotrzebną propagandę, popartą obliczeniami z kapelusza i hasłami bez pokrycia. Niby nie robisz nikomu krzywdy, ale nie wierzę, że robisz to bezinteresownie.

1 Z leasingiem auta firmowego jest tak samo. Vatowcy wrzuca w koszta i zamiast płacić 1100zl/msc będą placili polowe za nowy sprzęt z serwisem. A po 3 latach? Nowka sztuka na tych samych zasadach. A moze wprowadza opcje wykupu. Z reszta bardzo dobra opcja na duże obsługi.

nieopłacalne R2 z TSC można kupić za 32 k netto po negocjacjach pewnie do 30 k zejdą liczmy 32 k. 599 *36 = 21566 = 21,5k Znając mentalność geotroniksu 5% wpłaty własne liczy pewnie z 35 albo i 40 k ale przyjmę 30 *0,05 = 1,5 k Wydajesz wiec 23 k a sprzętu nie masz - możesz zakupić sprzęt za 30 k i mieć go własność. A tak sprzedadzą używany za 20 000 i mają 13 000 zł zarobku... nie mówić już o samym zarobku na sprzedaży nowego sprzętu pewnie w okolicach 5-10 tysięcy. Serwis ? - no jeżeli trimble lub leica psuły się po 3 latach to można byłoby się załamać. VRS - nic nie warty wole ASG. No ale zawsze to jakiś pomysł na biznes - ale trochę przesadzili z pazernością.

geodeta a jaka masz reklamę do prezentacji? Pochwał się za darmo w komentarzach co robisz

Drogo Drogo trzeba zapłacić za taki artykuł reklamowy?

Cena zaporowa? Niby dużo, ale 1139zł za tachimetr robotyczny to przecież mniej, niż ZUS jednego pracownika. A gdzie wynagrodzenie?

Pomysł fajny ale cena zaporowa

geocomfortplan.pl Więcej szczegółów na: geocomfortplan.pl

8 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt