Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-22| Przetargi

Ponad 300 tys. zł na ortofotomapę powiatu konińskiego

Starostwo w Koninie rozstrzygnęło przetarg na wykonanie pionowych zdjęć lotniczych oraz opracowanie ortofotomapy i numerycznego modelu terenu dla obszaru powiatu.


Ponad 300 tys. zł na ortofotomapę powiatu konińskiego

Wykonawcą prac zostało konsorcjum firm w składzie: OPEGIEKA Elbląg oraz MGGP Aero Tarnów. Wartość podpisanej umowy to 319 tys. zł brutto. Pozostałe oferty w postępowaniu złożyły:
• Gispro Szczecin – 325 tys. zł;
• Cowi Polska Wrocław – 547 tys. zł;
• Geomar Szczecin – 642 tys. zł;
• Fotokart Szczecin, Primis Brno Czechy – 711 tys. zł.
Starostwo zamierzało przeznaczyć na realizację zamówienia 369 tys. zł.

Ortofotomapy RGB i NIR mają zostać wykonane z pikselem 7 cm dla obszaru 1580 km kw. powiększonego o bufor 50 m wokół granicy powiatu. Zdjęcia lotnicze należy pozyskać między 1 a 30 października br., z kolei ortofotomapa powinna zostać dostarczona do 20 lutego 2018 roku.

Zamówienie jest częścią projektu „Wzmacnianie zastosowania TIK w Powiecie Konińskim – Integracja i harmonizacja baz danych oraz udostępnianie elektronicznych usług publicznych” współfinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014–2020.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS