Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-21| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat krotoszyński modernizuje EGiB

Starostwo Powiatowe w Krotoszynie ogłosiło przetarg nieograniczony o szacunkowej wartości 1,65 mln zł na modernizację ewidencji gruntów i budynków – założenie ewidencji budynków i lokali, aktualizację ewidencji gruntów w zakresie użytków gruntowych, redakcję map oraz digitalizację materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.


Powiat krotoszyński modernizuje EGiB
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dla obszaru całego powiatu krotoszyńskiego następujących produktów i usług:
• opracowanie operatu technicznego zawierającego wyniki pracy geodezyjnej, w tym m.in. projekt roboczej bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie działek, budynków i lokali, projekt operatu opisowo-kartograficznego,
• digitalizacja materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – przetworzenie do postaci cyfrowej analogowej dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej wraz z utworzeniem odpowiadających zakresem przestrzennych obiektów w bazie danych mapy cyfrowej,
• redakcja cyfrowej mapy ewidencyjnej oraz mapy zasadniczej,
• przekazanie wyników wykonanej pracy do PODGiK w Krotoszynie.

Zamówienie jest częścią realizowanego przez zamawiającego projektu pn. „Cyfrowy Powiat Krotoszyński – cyfryzacja i modernizacja baz danych” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Powierzchnia opracowania obejmuje ponad 71 350 ha; szacunkowa liczba budynków uwidocznionych w EGiB wynosi 12 722; szacunkowa liczba budynków, które należy pomierzyć to 1470; szacunkowa liczba lokali to 6812 (w tym 4479 uwidocznionych w EGiB); a szacunkowa liczba działek wymagających aktualizacji użytków gruntowych wynosi 11 950. Termin realizacji zamówienia: nie później niż 31 maja 2018 r.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać m.in., że zrealizował w okresie ostatnich pięciu lat dwie usługi, których przedmiotem było wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków (EGiB), z czego co najmniej jedna sługa obejmowała czynności modernizacji EGiB dla niemniej niż 1000 jednostek rejestrowych i 3000 budynków o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł brutto dla każdej usługi.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł należy składać do 26 września br. Kryteriami udzielenia zamówienia będą: cena (60%), wydłużenie gwarancji (20%) oraz dodatkowe doświadczenie zespołu wykonawcy (20%).

AW


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS