Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-17| Przetargi

Powiat koniński wdraża IIP

Starostwo w Koninie ogłosiło przetarg na budowę i wdrożenie Infrastruktury Informacji Przestrzennej Powiatu Konińskiego w ramach projektu pn.: „Wzmacnianie zastosowania TIK w Powiecie Konińskim – integracja i harmonizacja baz danych oraz udostępnianie elektronicznych usług publicznych”.


Powiat koniński wdraża IIP <br />
fot. Powiat Koniński
fot. Powiat Koniński

Zamówienie podzielono na trzy części, które obejmują:
Część I – Informatyzacja i modernizacja istniejących baz danych (pozostałe powiatowe i gminne bazy danych)
• pozyskanie materiałów źródłowych, ich analizę oraz opracowanie raportu z audytu materiałów źródłowych,
• opracowanie wynikowych zbiorów danych przestrzennych (baz danych oraz innych plików komputerowych – rastrów i zdjęć) wraz z plikami metadanych na podstawie materiałów źródłowych oraz wyników audytu,
• załadowanie opracowanych wynikowych zbiorów danych przestrzennych wraz z plikami metadanych do wskazanej infrastruktury technicznej, posiadanej przez zamawiającego,
• przeprowadzenie testów wynikowych zbiorów danych przestrzennych w siedzibie zamawiającego lub PODGiK w Koninie,
• udzielenie wsparcia dla wykonawcy części II niniejszego zamówienia – dostawcy komponentów informatycznych IIP Powiatu Konińskiego,
• udzielenie wsparcia dla wykonawcy części III niniejszego zamówienia – dostawcy Portalu Aglomeracji Konińskiej;
Cześć II – Zakup i wdrożenie Infrastruktury Informacji Przestrzennej Powiatu Konińskiego wraz z szkoleniami
• budowę zintegrowanego, wielomodułowego rozwiązania informatycznego w celu świadczenia e-usług publicznych oraz zarządzania tematycznymi bazami danych przez użytkowników wewnętrznych – pracowników Starostwa Powiatowego w Koninie, pracowników PODGiK w Koninie oraz gmin leżących na obszarze powiatu konińskiego;
Część III – Zakup i wdrożenie Portalu Aglomeracji Konińskiej
• dostawę i wdrożenie rozwiązania informatycznego Portalu Aglomeracji Konińskiej, który będzie miejscem integracji informacji obejmującej zarówno dane z powiatu konińskiego, jak i samego miasta Konin; rozwiązanie oprócz udostępnienia mapowych portali tematycznych o zasięgu powiatowym ma również zapewnić szybie i łatwe tworzenie portali gminnych; każdy z beneficjentów projektu otrzyma narzędzie do należytego skonfigurowania i opublikowania map o dowolnej tematyce, promujących jednostki administracji samorządowej – beneficjentów projektu.

Oferty można składać do 22 września. W przypadku części I i II zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości – odpowiednio – 15 tys. zł i 20 tys. zł.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS