Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-10| Mapy, Przetargi

Kto wesprze aktualizację map ryzyka i zagrożenia powodziowego?

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej rozstrzygnął przetarg, którego przedmiotem są usługi wsparcia merytorycznego przy realizacji projektu „Przegląd i aktualizacja map zagrożenia powodziowego i map ryzyka powodziowego”.


Kto wesprze aktualizację map ryzyka i zagrożenia powodziowego?

Wartość umowy podpisanej z firmą DHI Polska z Warszawy to 4,920 mln zł brutto. Drugą ofertę w postępowaniu złożyła spółka Ove Arup & Partners International Oddział w Polsce (4,898 mln zł). Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji była cena (40%) oraz koncepcja realizacji zamówienia (60%).

W ramach przetargu wykonywane będą usługi wsparcia merytorycznego związane z nadzorem nad poprawnością produktów i założeń metodycznych przy realizacji projektu, w tym:
• określenie procedur oraz kryteriów kontroli jakości,
• przeprowadzanie kontroli jakości produktów,
• merytoryczna weryfikacja założeń, harmonogramów realizacji zadań, opisów produktów,
• opiniowanie dokumentacji projektu,
• przygotowywanie analiz i prezentacji związanych z realizacją prac,
• nadzór nad postępem prac,
• identyfikacja ryzyk,
• organizowanie i prowadzenie spotkań konsultacyjnych z zamawiającym i RZGW w formie warsztatów,
• nadzór merytoryczny nad przygotowaniem materiałów dotyczących promocji.

Przypomnijmy, że przetarg na przegląd i aktualizację map zagrożenia powodziowego oraz map ryzyka powodziowego wygrało konsorcjum w składzie: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Arcadis Warszawa, MGGP SA Tarnów. Wartość tych prac to 37 mln zł.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS