wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-10| GIS, Mapy, Software

Łatwiejsza budowa geoportali dzięki SuperGIS Server

Czy stworzenie aplikacji typu web GIS wymaga opanowania umiejętności kodowania? W przypadku użytkowników najnowszej wersji oprogramowania SuperGIS Server nie jest to konieczne – chwali się jego producent, tajwańska firma SuperGeo.


Łatwiejsza budowa geoportali dzięki SuperGIS Server

Już w październiku spółka zaprezentuje wydanie tej aplikacji oznaczone numerem 10. Będzie je wyróżniać narzędzie Web Mapper. Jak wyjaśnia producent, w poprzednich wersjach użytkownicy tego programu, by przygotować internetowy serwis mapowy, musieli posiadać pewne zdolności programistyczne, choćby po to, by za pomocą interfejsów API przystosować swoje rozwiązanie do indywidualnych potrzeb. Teraz umiejętności te nie będą już konieczne.

Drugą nowością w oprogramowaniu SuperGIS Server 10 będzie możliwość udostępniania trójwymiarowych wizualizacji danych przestrzennych. Opracowania takie mają być kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows i Mac oraz z urządzeniami mobilnymi.

Źródło: SuperGeo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt