wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-07| Geodezja, Ludzie

Dyrektor PODGiK zasłużony dla powiatu konińskiego

Odchodzący na emeryturę dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie Andrzej Kimnes otrzymał odznakę „Zasłużony dla powiatu konińskiego”.


Dyrektor PODGiK zasłużony dla powiatu konińskiego

Uroczystość odbyła 4 sierpnia podczas XXXIII sesji Rady Powiatu Konińskiego. Odznakę – w imieniu zarządu powiatu – wręczył starosta Stanisław Bielik. Wyróżnienie przyznano w uznaniu za zaangażowanie na rzecz wprowadzenia innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań w dziedzinie geodezji i kartografii, a tym samym, tworzenie pozytywnego i nowoczesnego wizerunku administracji publicznej powiatu konińskiego.

Nowym dyrektorem PODGiK-u w Koninie została Zofia Maślak, która dotąd pełniła funkcję zastępcy dyrektora jednostki. Zarząd powiatu powierzył jej kierowanie ośrodkiem na okres 3 miesięcy.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Koninie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Hej Panowie a tam też jak W M.P. Konin trzeba składać operat ZB, ZU, ZP ?

- Po okresie 3 miesięcy obsadzą stanowisko "swoim" człowiekiem.

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt