wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-04| Mapy

Rozstrzygnięcie III transzy modernizacji EGiB na finiszu

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał ostatnie najkorzystniejsze oferty w przetargu na dostosowanie baz danych EGiB do wymagań zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach.


Rozstrzygnięcie III transzy modernizacji EGiB na finiszu

O ile nie wpłyną protesty, prace w powiatach wadowickim, brzeskim i miechowskim (cz. 60) za blisko 2,9 mln zł zrealizuje konsorcjum firm TMCE Kraków, Geomatic Wrocław i PGK OPGK Wrocław. Te same spółki zajmą się również EGiB w powiecie bielskim oraz w Czechowicach-Dziedzicach (część 67) – wartość ich oferty to blisko 2 mln zł. Oba rozstrzygnięcia nie zaskakują – w pierwszym przypadku była to oferta najtańsza, a w drugim – jedyna złożona.

Tym samym GUGiK rozstrzygnął już wszystkie 19 części w tym postępowaniu (wyniki dla pozostałych części). Przypomnijmy jednak, że do czterech nie zgłosił się żaden chętny. Po kilku tygodniach GUGiK ponownie ogłosił więc dla nich przetarg, jednak i drugie podejście nie pozwoliło całkowicie rozstrzygnąć postępowania. Dotyczy to zamówień na prace w powiatach krakowskim i żywieckim oraz w Bielsku-Białej (części 78, 80 i 81).

Przypomnijmy, że przedmiot tego zamówienia obejmuje:
• modernizację EGiB w wybranych jednostkach i obrębach ewidencyjnych,
• aktualizację (konwersję) danych EGiB dotyczących jednostek i obrębów ewidencyjnych, które nie będą objęte modernizacją EGiB,
• wprowadzenie do systemu teleinformatycznego starosty utworzonych przez wykonawcę zbiorów danych EGiB.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Za takie ceny i w takich terminach nikt tego nie wykona (poprawnie). Może w końcu ktoś się nad tym zastanowi.
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS