wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-03| GIS, Mapy, Firma, Software

AutoMapa w jednej spółce

Firma Aqurat przeprowadziła konsolidację całości procesu związanego z tworzeniem i sprzedażą AutoMapy – jendnej z najpopularniejszych polskich nawigacji.


AutoMapa w jednej spółce

AutoMapa pojawiła się na polskim rynku w 2003 roku jako wspólne przedsięwzięcie warszawskich firm Aquarat oraz Geosystems Polska. Przejmując wszelkie prawa do marek i produktów związanych z AutoMapą, Aquarat zmienia jednocześnie swoją nazwę na AutoMapa Sp. z o.o. Do firmy tej będą tym samym należały marki:
• AutoMapa – nawigacja GPS,
• Targeo.pl – wg rankingu Megapanel drugi najpopularniejszy serwis mapowy w kraju.

– Do tej pory zarówno AutoMapa, jak i serwis Targeo.pl tworzone były przez kilka współpracujących ze sobą firm. Konsolidacja i uproszczenie tej struktury pozwolą szybciej i skuteczniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania użytkowników. Chcemy też znacząco przyspieszyć rozwój danych wykorzystywanych w Targeo i AutoMapie” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef marketingu AutoMapy.

Pierwsze efekty zmian użytkownicy mają zobaczyć w najbliższych miesiącach wraz z kolejnymi wersjami aplikacji i map. Dane mapowe rozwijane w ramach tych produktów pozostaną dostępne wyłącznie w AutoMapie i Targeo.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt