wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-01| Geodezja, Mapy, Prawo, Edukacja, Ludzie, Instytucje

Sierpniowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania

W serwisie egeodeta24.pl, który udostępnia GEODETĘ cyfrowego, jest już opublikowane wydanie 8/2017. Zamieszczamy w nim dwa wywiady: z głównym geodetą kraju Grażyną Kierznowską, a także z nowym prezesem Stowarzyszenia Geodetów Polskich dr. hab. Januszem Walo. Ponadto rozpoczynamy nowy cykl pod hasłem „GEODETA testuje”, w pierwszym odcinku Kolida K5plus+. Wyłącznie dla czytelników cyfrowego GEODETY mamy też specjalny dodatek STUDIA PODYPLOMOWE.


Sierpniowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania
Użytkowników serwisu egeodeta24.pl, którzy wykupili sierpniowe wydanie GEODETY cyfrowego, zapraszamy do pobrania pliku z panelu użytkownika. Pozostałych zainteresowanych sierpniowym wydaniem zachęcamy do opłacenia dostępu do niego za pomocą płatności elektronicznych. Cała operacja potrwa zaledwie kilka minut, a GEODETĘ cyfrowego w uniwersalnym formacie PDF będziecie Państwo mogli odczytać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. W pliku łatwiej wyszukać interesujące słowa lub frazy, a dowolny artykuł można wydrukować na swoje potrzeby na domowej drukarce.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z GEODETY cyfrowego? Bo oszczędza się czas i pieniądze! Każde nowe wydanie GEODETY cyfrowego otrzymuje się wcześniej niż wydanie papierowe. Również dostęp do dowolnego numeru archiwalnego uzyskuje się natychmiast po dokonaniu płatności elektronicznej – nie trzeba czekać na listonosza. GEODETA cyfrowy to także niższa cena prenumeraty i pojedynczych wydań. Co ważne, im więcej się kupuje, tym miesięcznik jest tańszy.

W celu dokonywania zakupów w serwisie egeodeta24.pl należy się zarejestrować, a następnie zalogować na swoje konto. Panel użytkownika jest bardzo prosty i pozwala łatwo zarządzać swoimi zamówieniami. Uruchomiliśmy także wersję mobilną.

Zawartość sierpniowego wydania GEODETY można wygodnie przejrzeć w serwisie egeodeta24.pl.

A tych, którzy wolą GEODETĘ w wydaniu papierowym, zachęcamy do zakupu prenumeraty w wersji tradycyjnej.


Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Adres uniwersalny 23204;0607011;0956112;16900;348327.9486;721321.890 8;3;

SPRAWDZAM Imię JERZY Nazwisko KIERZNOWSKI Numer NIP 7151169982 Numer REGON 430076036 Firma przedsiębiorcy MULTI-GEO USŁUGI GEODEZYJNE JERZY KIERZNOWSKI Adres głównego miejsca wykonywania działalności woj. LUBELSKIE, pow. kraśnicki, gm. Kraśnik, miejsc. Kraśnik, ul. Pogodna, nr 3, lok. 4, 23-204 Adres do doręczeń woj. LUBELSKIE, pow. kraśnicki, gm. Kraśnik, miejsc. Kraśnik, ul. Pogodna, nr 3, lok. 4, 23-204 Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2016-12-17 Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności - Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej - Data wykreślenia wpisu z rejestru -

A co z ta sprawa? " Proponuję aby Pan Prokurator z Lublińca zainteresował się sprawą prowadzenia działalności geodezyjnej przez męża pani Kierznowskiej (poGGK). Pani Kierznowska została powołana na swoje stanowisko w listopadzie 2016, a pan Jerzy Kierznowski w grudniu 2016 zakłada pierwszą w swoim życiu firmę geodezyjną.Przez kilkadziesiąt lat z teściową (nomen omen) prowadził aptekę, z geodezją miał tylko wspólną żonę. Pan J.Kierznowski nie ma uprawnień geodezyjnych, ale za to ma żonę w odpowiednim miejscu. No sami powiedzcie, który, nawet najbardziej "wredny" weryfikator "podskoczy mężowi GGK. To chyba tylko samobójca. I pewne jest, że w stosunku do "firmy" pana Kierznowskiego termin "niezwłocznie" jest prawidłowo interpretowany, Panie Prokuratorze z Lublińca - do działa. Już ma Pan doświadczenie i co najważniejsze wytrwałość. teściowa"

miesiecznik ok Trudno ale do Pani GGK nie mam zaufania Kartografia Pani Prezes jej ciągłość,to obce słowo po co komu mapy? Główny Urząd Geodezji to poprawna nazwa proszę wymazać słowo Kartografii bo tym zagadnieniem nie zajmuje się Pani Uwagi, prośby,zostały,pominięte zero zrozumienia A środki finansowe z przetargów na początku roku są przeznaczane na wynagrodzenia by póżniej rozbudowywać zatrudnienie w GUGiK .Tak stało się z pieniędzmi z Mapa Hydrograficzna .Do końca czerwca 2017,miały być uruchomione przetargi patrz plan zamówień na 2017 czekaliśmy z nadzieją. Usłyszeliśmy ,proszę nie spodziewać się przetargów w kartografii do końca roku ,nie interesujemy się tym Po 12 miesiącach wreszcie konkret .Nie życzę nikomu złego Tylko proszę pomijać słowo kartografia .Bo kartografia to doświadczenie,sumienność, rzetelność itd Nie dba się o specjalistów.

4 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt