wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geoida od GOCE
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-01| GNSS, Geodezja, Sprzęt

Lekkie bezprzewodowe radio do pomiarów RTK

Instrument HX-DU1603D firmy Harxon to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą w łatwy sposób rozbudować swój odbiornik GNSS o odbiór korekt RTK przez radio.


Lekkie bezprzewodowe radio do pomiarów RTK

Nowe radio Harxona wyróżnia przede wszystkim kompaktowość – przy wymiarach 150 × 83 x × 31 mm urządzenie waży nieco ponad 500 g. Na jednym ładowaniu może pracować około 8 godzin. Jest także odporne na pył i wilgoć zgodnie z normą IP67. Drugim wyróżnikiem instrumentu jest bezprzewodowa łączność z odbiornikiem GNSS – w tym przypadku stosowana jest komunikacja Bluetooth.

Radio pracuje na częstotliwościach 410-470 MHz. Jego obsługę ułatwiają klawisze oraz wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który wyświetla np. stan naładowania baterii czy użytkowane częstotliwości oraz protokoły. Elementy te sprawiają, że urządzenie można szybko skonfigurować do pracy z różnymi odbiornikami GNSS-RTK.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt