wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-01| GNSS, Geodezja, Sprzęt

Lekkie bezprzewodowe radio do pomiarów RTK

Instrument HX-DU1603D firmy Harxon to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą w łatwy sposób rozbudować swój odbiornik GNSS o odbiór korekt RTK przez radio.


Lekkie bezprzewodowe radio do pomiarów RTK

Nowe radio Harxona wyróżnia przede wszystkim kompaktowość – przy wymiarach 150 × 83 x × 31 mm urządzenie waży nieco ponad 500 g. Na jednym ładowaniu może pracować około 8 godzin. Jest także odporne na pył i wilgoć zgodnie z normą IP67. Drugim wyróżnikiem instrumentu jest bezprzewodowa łączność z odbiornikiem GNSS – w tym przypadku stosowana jest komunikacja Bluetooth.

Radio pracuje na częstotliwościach 410-470 MHz. Jego obsługę ułatwiają klawisze oraz wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który wyświetla np. stan naładowania baterii czy użytkowane częstotliwości oraz protokoły. Elementy te sprawiają, że urządzenie można szybko skonfigurować do pracy z różnymi odbiornikami GNSS-RTK.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt